Koordinátor pracovní skupiny pro dopravně inženýrské opatření + svislé dopravní značení

Náplň práce

  • Příprava a vedení jednotlivých zakázek
  • Zajištění bezproblémového chodu na stavbách
    • rozdělování práce
    • řízení pracovníků
    • logistika materiálu apod.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené + 2 dny osobního volna
  • Stravenkový paušál
  • Telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu

Předpoklady a požadavky

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně stavebního směru - příprava, řízení a realizace dopravních staveb (silnice, dálnice)
  • ŘP sk. B
  • Znalost práce na PC
  • Výhodou:
    • Znalost SW Helios
    • Praxe v oboru silničního stavitelství - SDZ/DIO
    • Základní znalost AJ

Zaujala Vás pracovní nabídka?

Zašlete strukturovaný životopis pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mailovou adresu martina.civisova@saferoad.cz

Nabíráme muže i ženy

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.